Reunion No.1 - Párty FSv - host Big Band Biskupská

ČVUT Fakulta stavební, Thákurova 7, 166 29 Praha

2017

8. 3.

18:00

REUNION – Rozlučka s diplomanty je první párty fakulty stavební, která, při příležitosti výročí 25 let oboru A+S, pojí všechny studenty spjaté se současným ročníkem diplomantů oboru A+S. Je to možnost setkat se se spolužáky z prváku, kteří se nakonec rozhodli studovat jinde či s těmi, kteří už odevzdali diplomku dříve nebo pro ty, kteří mají prostě jen rádi diplomanty nebo večírky.

Program

  • 17:30 – Zahájení
  • 18:00 – Big Band Biskupská
  • 19:30 – Lekce tancování swingu
  • 20:00 – Electro swing dance party

Pokud vás nedostanou do varu zahajovací proslovy, pak se to určitě podaří Big Bandu Biskupská se speciálním playlistem přímo pro tuto příležitost. Více o těchto mladých, krásných a neméně talentovaných muzikantech zde: http://bigbandbiskupska.cz/ nebo tady: https://www.facebook.com/…ndbiskupska/?…

Kdo by si nebyl jistý svými tanečními kreacemi, může pochytit základy swingu, charlestonu anebo lindy hopu od sympatických tanečních koučů – Anastázie Chalupové a Kryštofa Peřestého.

Pak už nebude stát nic v cestě užívání si rytmu electro swingu až po dosažení absolutní nirvany.

Občerstvení

Pivo bude k dostání na „Chalupa baru“, další nápoje na RedBull baru.

Místo konání

ČVUT Fakulta stavební – ateliér D

Jak se k nám dostanete

Vy, co už jste déle ze školy nebo vy, co k nám jdete poprvé: Vstupte hlavním vchodem Fakulty stavební, za turnikety vlevo za cca 5 schůdky schodištěm nahoru do druhého patra, spojovacím tunelem po pravé straně projdete do budovy. Sestoupením na úroveň 1NP se ocitnete na místě.

VSTUP ZDARMA